BLOG

przez Karolina , właściciel
3 wrz 2019, 18:23

Z pasji do kolorów i tradycyjnego włoskiego rzemiosła

RES/REI to marka wywodząca się z małego włoskiego miasteczka Treviso. Swój kunszt opiera na tradycyjnym włoskim rzemiośle oraz założeniu, że każda para okularów wykonywana jest ręcznie przez doświadczonych rzemieślników. Jednocześnie dostęp do zaawansowanej technologii umożliwia produkcję trójwymiarowych kształtów opraw, tworzenia zaskakujących połączeń kolorystycznych czy laserowe wykonywanie mikro-wzorów na powierzchni ramy. To właśnie doskonały warsztat w połączeniu z pasją i zaangażowaniem decydują o wyjątkowości tej marki.

 

Oprawy RES/REI produkowane są z octanu Mazzucchelli, naturalnego materiału, którego podstawowym składnikiem budulcowym jest… bawełna! Każdy element oprawy jest starannie zaprojektowany i dopracowany. Proste kształty wzbogacone o niezwykłe detale tworzą ponadczasowe wzory, które nigdy się nie znudzą. Wszystkie wzory produkowane są wyłącznie na potrzeby marki, nie znajdziesz ich nigdzie indziej.

RES/REI MODEL: CALLA 286
RES/REI MODEL: ERICA 286

 

 

W projektowaniu wzorów marka nie kieruje się trendami, lecz podąża za inspiracją, którą czerpie z otaczającego świata - fotografii, kinematografii czy architektury. Oprawki traktuje jako element codziennej stylizacji, dzięki któremu dana osoba wyraża swój styl i charakter. Projektanci RES/REI doskonale wiedzą, że odpowiednia oprawa oczu niejednokrotnie definiuje indywidualny wizerunek osoby.

RES/REI MODEL: ERICA 297

 

 

W aktualnej ofercie dostępne są m.in.: inspirowana naturą niezwykle kolorowa kolekcja kwiatowa, ultra lekka kolekcja koktajlowa, wykonana w całości z metalu kolekcja The Islands, kolekcja inspirowana filozofią sokratejską, wyjęta wprost ze świata opery kolekcja Divas oraz trójwymiarowa kolekcja Sculptures.

 

RES/REI to oprawy, obok których nie można przejść obojętnie. Zachwycają designem i jakością wykonania. Zapraszam do salonu Optyk Warszawski, gdzie czekają na Ciebie starannie wyselekcjonowane oprawy tej marki.


Ostatnie wpisy
Tagi
oprawki lifestyle design oprawy okularowe okulary okulary korekcyjne resrei