BLOG

przez Karolina , właściciel
20 lut 2023, 20:17

Okulary Kreuzbergkinder to kolekcja dedykowana odważnym i przebojowym osobom. Niepowtarzalne i oryginalne projekty inspirowane są ludźmi mieszkającymi w dzielnicy Kreuzberg w Berlinie. Ta społeczność to przede wszystkim artyści, aktywiści, DJ-e, właściciele lokalnych biznesów i hipsterzy, którzy tworzą niepowtarzalną i inspirującą mozaikę kulturową.

Kreuzbergkinder to nie tylko okulary, to przede wszystkim postulat - wolności, autentyczności i przestrzeni, w której celebruje się odmienność. Są sposobem na odnalezienie własnej drogi i wyrażenie charakterystycznego dla współczesnego społeczeństwa ruchu „selfie” oraz kultury „ja”. W kolekcji znajdziemy oprawy zarówno masywne o ekstrawaganckich, wręcz kontrowersyjnych kształtach, jak i bardziej subtelne, ale wciąż niebanalne. Marka stawia na oryginalność kształtów oprawek, często przełamując pierwotną kolistą formę okularów. Różnorodność modeli sprawia, że każdy znajdzie w kolekcji coś dla siebie. W okularach Kreuzbergkinder szczególnie świetnie poczują się osoby, które lubią się wyróżniać i wyglądać bardzo stylowo.

 

Oprawy Kreuzbergkinder produkowane są bezkompromisowo, zawsze z dbałością o najwyższą jakość materiałów. Obok tych okularów nie da się przejść obojętnie. Możemy mieć pewność, że nasz wizerunek na pewno zapadnie w pamięć. 


Zachęcam do odwiedzenia naszego Salonu Optyk Warszawski, gdzie można spokojnie przyjrzeć się poszczególnym modelom oraz skorzystać z porad stylistki, która pomoże dobrać oprawki zgodnie z indywidualnymi preferencjami oraz pasujące do twoich rysów twarzy.

 
Ostatnie wpisy
Tagi
oprawki design okulary korekcyjne okulary przeciwsłoneczne