Masz pytanie?

JONO HENNESSY

JONO HENNESSY - Galeria 3

  

 

 Jono Hennessy to synonim ponadczasowej elegancji. Marka dedykowana jest wszystkim, którzy są świadomi własnego stylu i doskonale znają swoje upodobania. Idealnie wpisuje się w nurt Slow Fashion, którego podstawą jest przemyślany wybór a nie ślepa pogoń za modą.

Początki firmy sięgają 1925 roku, wtedy to Filmer Sceats rozpoczął praktykę w Cannberze. Był pierwszym optometrystą w stolicy Australii. Modele tworzył własnoręcznie, na indywidualne zamówienia. Jego syn Jonathan po ojcu odziedziczył nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale i pasję tworzenia rzeczy niebanalnych, łamiących utarte schematy.

Jono wierzy, że projektowanie i produkcja opraw nie sprowadza się tylko do tego, by wyglądały ładnie. Mają one oddawać charakter osoby, która je nosi i, co najważniejsze, musi się w nich czuć wyjątkowo, mieć poczucie, że zostały one stworzone właśnie dla niej.

Swoje projekty realizuje przy wykorzystaniu tylko najlepszych materiałów. Acetat do produkcji opraw pochodzi z Włoch, tytan i metal, którego używa, wytwarzany jest we Francji i Niemczech.

 

 Jono Hennessy to wielka pasja tworzenia dostrzegalna w każdej parze okularów!

 

JONO HENNESSY - Galeria 4

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com
Facebook